ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
19.12.2019
Geri
2019-12-19

ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN ECZACI BAHATTİN ÇÖRTÜK VE HANCILAR MARKET YUNUS ÖZÇAM’IN TORUNU, İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ VETERİNER TAYFUN VE NESLİHAN ÇÖRTÜK’LERİN KIZI, YUSUF ÖZÇAM’IN YEĞENİ, IŞIL ZÜHAL ÇÖRTÜK ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11’DE 2010 SİTESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ABDULLAH PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DALBAHÇE MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET ÇELEBİ’NİN OĞLU, SEYFETTİN ÇELEBİ’NİN KARDEŞİ, VELİTTİN, YAŞAR VE İRFAN ÇELEBİ’LERİN BABASI, NECMETTİN ÇELEBİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN DALBAHÇE ORTA MAHALLE CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
MUAFFAK VE MERHUM MAHMUT, DAVUT İLE ALİ ÇAPKIN’LARIN KIZ KARDEŞİ, MELİKE, ENVER, KEVSER, FERİDUN VE DAMLA ÇAPKIN’LARIN ANNESİ, ÜMİT, UĞUR, RECEP, RESUL VE HARUN ÇAPKIN’LARIN HALASI, HACI EMİNE ÇAPKIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

----------------------------------------------------------

KUMCAĞIZ MAHALLESİ'NDEN ESKİ MUHTAR NECATİ YILMAZ VE TURAN BİLGİN'İN TORUNU, NİYAMİ, SELAMİ, KERAMİ EKREM, ERSİN VE  YÜKSEL YILMAZ'LARIN YEĞENİ BASRİ YILMAZ'IN OĞLU BATUHAN YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MUTAKİBEN AYNI YERDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.