ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
21.03.2020
Geri
2020-03-21

AKKUZULU MAHALLESİNDEN MERHUM KEMAL ŞAHİN’İN OĞLU, HİLMİ VE MUSTAFA ŞAHİN’LERİN YEĞENİ, MERHUM MEHMET VE NADİR SAĞLAM’LARIN YEĞENİ, YAŞAR VE MEHMET ŞAHİN’LERŞN ABISI, MEHMET ARI’NIN KAYIBRADERİ, KEMAL ŞAHİN’İN BABASI İBRAHIM ŞAHŞN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESI KARAHAFIZ SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE SAAT 11:00’DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
—————————-
KOLDERE MAHALLESİNDEN MERHUM OSMAN BAŞTÜRK’ÜN OĞLU, ALİ, RAİF VE FATIH BAŞTÜRK’LERİN KARDEŞI, AYVACIK MİNİBÜS’LERİ DERNEK BAŞKANI KENAN KALAYCI, KANI KOLDERE VE İSMAİL TÜRE’LERİN KAYINBİRADERİ MURAT BAŞTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZINININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
KIZILOT MAHALLESİ TAHTABAHÇE MEVKİİNDEN MERHUM NURETTİN ÇİFÇİ’NİN EŞİ, ARIF, MUSTAFA, KEMAL VE NAMIK ÇİFÇİ’LERİN ANNESI, MERHUM SELEHATTİN, ALAATTIN, İHSAN VE AHMET ÇİFÇİ’LERİN YENGESİ, TURGAY TÖRENER’İN KAYINVALİDESİ İFAKET ÇİFÇİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN 14:30 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TATHTABAHÇE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.