ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
22.11.2019
Geri
2019-11-22

SARICALI MAHALLESİNDEN MERHUM ALİ CAYVARLI’NIN EŞİ, MUZAFFER, REMZİ, HATİME, EMİNE VE EMEKLİ ÖĞRETMEN HATİCE CAYVARLI’LARIN ANNESİ, HANİFE CAYVARLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ABDULLAH PAŞA CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
IRMAKSIRTI MAHALLESİNDEN HASAN VE MURAT EVMEZ’LERİN KARDEŞİ, NAZMİ, YUSUF, ADEM, HAKAN VE ALİ EVMEZ’LERİN BABASI YAŞAR EVMEZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARIKADI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDEN OLUP ORTA MAHALLE MEZBAHANE CADDESİNDE İKAMET EDEN MERHUM ALİ ONBAŞI’NIN GELİNİ, MERHUM İBRAHİM BAŞ’IN KIZI, ZEKAİ, SEZAİ, DAVUT, İBRAHİM KOCA’LAR VE SALİHA ACAR’IN ANNESİ, CEMAL ACAR’IN KAYIN VALİDESİ, ABDULLAH, MERHUM MUSTAFA VE SAMİ KOCA’LARIN YENGESİ, NAFIZ BAŞ’IN ABLASI, MERHUM AHMET KOCA’NIN EŞİ, ŞAZİYE KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KIBRIS CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
NAMAZLI MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI HASAN GEBEŞ’İN KIZI, MERHUM İSMAİL GÜMÜŞ’ÜN EŞİ, UMUT GÜMÜŞ’ÜN ANNESİ, KANİ GEBEŞ’İN KIZ KARDEŞİ, BURHAN VE ORHAN GEBEŞ’ LERİN HALASI, ŞÜKRAN GÜMÜŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA M MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.