ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
22.12.2019
Geri
2019-12-22

DEMİRCİLİ MAHALLESİNDEN MERHUM SABRİ AKBAŞ ' IN OĞLU, MERHUM ADEM VE ETHEM AKBAŞ ' LARIN KARDEŞİ, SABRİ, ERKAN, YAŞAR VE DEMİRCİLİ MAHALLESİ MUHTARI TANER AKBAŞ' LARIN BABASI, MERHUM MUAMMER AKBAŞ VE HASTANE PERSONELİ MUHAMMER AKBAŞ ' IN AMCASI, DOKTOR KEEİM GÜZEL ' İN DAYISI, RESUL TEKCAN VE ARİF GEMLİK' İN KAYIN PEDERİ, HACI ERDEM AKBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------

SALIPAZARI GÖKÇEBAŞI MAHALLESİNDEN MERHUM MEVLİT ÇELİK ' İN OĞLU, FEVZİ ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
KEMER MAHALLESİNDEN ADİL ÇAKIR ' IN EŞİ, MUSTAFA, PAŞA VE KEMAL ÇAKIR ' LARIN ANNESİ, AYŞE ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
USTACALI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI LAZ HASAN YİĞİT ' İN OĞLU, MERHUM YUNUS VE HACI NAZIM YİĞİT ' LERİN KARDEŞİ, BİROL VE EROL YİĞİT ' LERİN BABASI, HACI KAZIM YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ALÇAVUŞ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
EĞERCİLİ MAHALLESİNDEN MERHUM ZİYA BAYRAKTAR ' IN OĞLU, AHMET, ZİYA VE MERHUM AYDIN BAYRAKTAR ' LARIN BABASI, HACI BURHAN BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA EĞERCİLİ MERKEZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.