ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
23.02.2020
Geri
2020-02-23

ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM MUSTAFA AKSEL’İN OĞLU, ŞAHİKA ŞENER VE BÜYÜKŞEHİR BELEDIYESI PERSONELİ ALI RIZA AKSEL’İN BABASI, YAŞAR CENGİZ’İN ENİŞTESİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN OSMAN ŞENER VE ARAŞTIRMA HASTAHANESI HEMŞİRESİ KADRIYE AKSEL’İN KAYINBABASI ŞERAFETTİN AKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP RIDVAN PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
AŞAĞI DİKENCİK MAHALLESİNDEN MRHUM HACI DAVUT BATDAL’IN OĞLU, MERHUM HACI YUNUS BATDAL’IN KARDEŞI, HACI MEHMET YARALI VE YILMAZ EREN’LERİN KAYINBİRADERİ, HACI ADİL AŞAR VE HACI CELAL AŞAR’LARIN ENİŞTESİ, FAHRI, FEHMI VE KANI BATTAL’LARIN AMCASI, MUSTAFA VE MURAT YARALI’LARIN DAYISI, HÜSEYIN, KERIM VE ESKİ AŞAĞI DİKENCİK MAHALLE MUHTARI MUSTAFA BATDAL’LARIN BABASI ESKİ AŞAĞI DİKENCİK MAHALLE MUHTARI HACI KAMIL BATDAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AŞAĞI DİKENCİK MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZALIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
KOCAKAVAK MAHALLESİNDEN OLUP SAMSUNDA İKAMET ETMEKTE OLAN MUHARREM VE İSA ERZURUM’LARIN BABASI NIYAZI ERZURUM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KOCAKAVAK MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————-
ATAKÖY MAHALLESİNDEN MERHUM CAFER ÇAKIR’IN EŞİ, ADEM, MUSTAFA, ALI VE OSMAN ÇAKIR’LARIN ANNESI HACI HAVA ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÜÇKÖPRÜ MAHALLESI CAMİİNDEKİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.