ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
23.12.2019
Geri
2019-12-23

MERHUM HACI SÜLEYMAN DAĞDELEN’İN TORUNU, MERHUM YUSUF VE GÜNDÖR DAĞDELEN ’LERİN OĞLU, HÜSNÜ DAĞDELEN’İN ABİSİ, HÜSEYİN DAĞDELEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ABDULLAH PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
SAHİL MAHALLESİNDEN MERHUM YAŞAR DÜZGÜN’ÜN OĞLU, MERHUM ALAADDİN, MERHUM SELAHATTİN, MERHUM ABDULLAH VE MERHUM SEBA DÜZGÜN’LERİN KARDEŞİ, DURMUŞ DÜZGÜN’ÜN AMCASI, MURAT DÜZGÜN’ÜN BABASI, AYDIN IŞIK’IN KAYIN PEDERİ, HAMDİ DÜZGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ 44. SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
KÜRTÜN FERNEK MAHALLESİNDEN MERHUM SABRİ TANRIVERDİ’NİN OĞLU, MERHUM İSMAİL TANRIVERDİ’NİN ABİSİ, CEMİL, AKMAN, DURMUŞ VE MEHMET TANRIVERDİ’LERİN BABASI, KEMAL VE BİLAL TANRIVERDİ’LERİN AMCASI, YAŞAR TANRIVERDİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
VAKIFKÖPRÜ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI HASAN YILDIZ’IN OĞLU, HASAN, TUNCER VE ORHAN YILDIZ’LARIN BABASI, SEYRAN YILDIZ, MURAT YAMAN VE FATİH YILDIZ’LARIN KAYIN PEDERİ, ESKİ TECİRLERDEN HACI ABDURRAHMAN YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
DEMİRARSLAN MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN SAĞLAM’IN ( MEHMET SAĞLAM) OĞLU, MERHUM MUSTAFA VE TURGUT SAĞLAM’LARIN KARDEŞİ, YUSUF VE MÜSLİM SAĞLAM’LARIN BABASI, ASLAN SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11’DE ADALET MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK BAHÇELİEVLER MAHALLESİ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DERECİK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇAY MAHALLESİ EŞRAFINDAN MERHUM MUSTAFA TÜTER’İN GELİNİ, DOĞAN TÜTER’İN EŞİ, ESRA, AYŞE VE MURAT TÜTER’LERİN ANNESİ, HİKMET, CUMHUR VE İSMET TAT’LARIN KARDEŞİ, YÜKSEL TÜTER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN 100. YIL BULVARI BELDEM APARTMANI A BLOKTAKİ EVİNDEN 10:30’DA ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
SAHİL MAHALLESİ SARTLAK MEVKİNDEN MERHUM NAZIM ÜNYELİ’NİN EŞİ, AHMET, ÇAKIR, ZEKAİ ÜNYELİ’LERİN YENGESİ, AYDIN ÜNYELİ’NİN ANNESİ, ORHAN ÜNYELİ’NİN BABAANNESİ, MERHUM CAVİT, CAFER VE ÇAKIR BALCANCI’NIN ABLASI, MAFİYE ÜNYELİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYIN YERDE DEFNEDİLECEKTİR.