ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
24.09.2019
Geri
2019-09-24

CENAZE İLANLARI ( 24.09.2019 )

BEYYENİCE MAHALLESİNDEN MERHUM BEKİR HOCA’NIN OĞLU, MERHUM MAHMUT, CEMAL, MERHUM OSMAN VE RAİF UYSAL’LARIN ABİSİ, HÜSEYİN VE DURSUN UYSAL’LARIN BABASI, HACI FİKRİ UYSAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ABDULLAH PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SALIPAZARI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DAĞDIRALI MAHALLESİNDEN HACI AHMET YAMAN’IN OĞLU, HÜSEYİN YAMAN’IN ABİSİ, İSMAİL YAMAN’IN BABASI, ADEM VE HASAN YAMAN’LARIN AMCASI, ERDEM ÖZCAN’IN KAYIN PEDERİ, EMEKLİ İMAM HACI ALİ YAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM TUZCU DURSUN KASAP’IN EŞİ, KAYDAN MAHALLESİNDEN MERHUM HACI İSMAİL ÇAĞLAR’IN KIZI, HAYDAR VE MERHUM YÜKSEL ÇAĞLAR’LARIN ABLASI, AHMET, MUSTAFA VE İSMAİL KASAP’LARIN ANNESİ, AYŞE KASAP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ORTA MAHALLE HÜSNÜBEY CADDESİ 173 NOLU SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK HASBAHÇE CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KAVLAN DEDE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.