ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
24.10.2019
Geri
2019-10-24

ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN MERHUM YAKUP SEZGİN’İN OĞLU, HASBİ SEZGİN’İN ABİSİ, İSMET VE FİKRET SEZGİN’LERİN BABASI, MEHMET YÖN, ŞERAFETTİN BALCANCI VE ORHAN AKÇAY’IN KAYIN PEDERİ, HACI HASAN SEZGİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ DONURLU SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YAMANLI MAHALLESİNDEN OLUP KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİ YÜKSEL SİTESİNDE İKAMET EDEN DURMUŞ ERTOSUN’UN KIZI, MERHUM KADİR GÖKÇE’NİN GELİNİ, HAŞİM, ENDER VE ENVER ERTOSUN’LARIN ABLASI, HÜSEYİN GÖKÇE’NİN EŞİ, DURMUŞ GÖKÇENİN KARDEŞİNİN EŞİ, UĞUR VE KADİR GÖKÇE’LERİN YENGESİ, NAZMİYE GÖKÇE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YÜKSEL SİTESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK YAMANLI MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
MERHUM NACİ VE ADEM ARSLAN’LARIN YEĞENİ, MERHUM MUZAFFER VE HÜSEYİN ARSLAN’LARIN KARDEŞİ, SEZAİ VE RESUL ARSLAN’LARIN BABASI, ÇARŞAMBA BELEDİYESİ EMEKLİ PERSONELİ ZEKAİ ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ORTA MAHALLE SOFOĞLU CADDESİ 165. SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK SOFOĞLU CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.