ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
24.12.2019
Geri
2019-12-24

EMİRYUSUF MAHALLESİ KIRKHARMAN MEVKİNDEN MERHUM KUZU ASLANTÜRK’ÜN OĞLU, AHMET VE KENAN ASLANTÜRK’LERİN ABİSİ, MERT ASLATÜRK’ÜN BABASI, MEHMET ASLANTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 10’DA ORTA MAHALLE STADYUM CADDESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK EMİRYUSUF MAHALLESİ KIRKHARMAN MEVKİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN MERHUM AHMET GÜMÜŞTAŞ’IN OĞLU, MERHUM EFRAHİM GÜMÜŞTAŞ’IN KARDEŞİ, İSMET VE ÖMER GÜMÜŞTAŞ’LARIN AMCASI, FİKRET VE SEYFİ GÜMÜŞTAŞ’LARIN BABASI, SEYFETTİN GÜMÜŞTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
KUMCAĞIZ MAHALLESİ SÜLEYMANLI MEVKİNDEN MERHUM ALİ BAŞER’İN OĞLU, MERHUM ŞEVKİ, CELAL, KEMAL VE NURİ BAŞER’LERİN KARDEŞİ, ZEKERİYA, ALİ, AHMET, MUSTAFA VE MUHAMMET BAŞER’LERİN AMCASI, FAHRETTİN VE VAHDETTİN BAŞER’LERİN BABASI, YASİN VE EYÜP BAŞER’LERİN DEDESİ, HACI HAYRETTİN BAŞER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.