ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
26.01.2020
Geri
2020-01-26

AŞAĞI ESENLİ MAHALLESİNDEN MARMAÇ MEVKİSİNDEN OLUP ÇARŞAMBA ORTA MAHALLEDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM RECEP TOPÇU’NUN OĞLU, MERHUM FIRAT VE MUSTAFA TOPÇU’LARIN KARDEŞİ, ÖMER VE ÖNER TOPÇU’LARIN BABASI, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN YUSUFALPARSLAN’IN VE ÇARŞAMBA SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN AHMET ORAN’IN KAYINBABASI YÜKSELTOPÇU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KIBRIS CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————————
TERME İLÇESİ AYDEDE MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET IŞITAN’IN OĞLU, HÜSNÜ VE HASBİ IŞITAN’LARIN ABİSİ, FERUDUN, FERHAN VE ERSAN IŞITAN’LARIN BABASI YAŞAR IŞITAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARŞINDAN YUKARI TAŞPINAR MAHALLESI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
——————————————-
ÖMERLİ MAHALLESİNDEN MERHUM MUSTAFA AYGÜN’ÜN OĞLU, ESENLİ MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM CEVAT VE MUSTAFA AYGÜN’LERİN ABİSİ, HAŞİM VE MUSA AYGÜN’LERİN BABASI, ÜMİT VE METE AYGÜN’LERİN DEDESİ REFAATTİN AYGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SAMSUN DERBAHÇEDEKİ EVİNDEN ALINARAK DEREBAHÇE MERKEZ CAMİİNDEKİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.