ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
26.08.2019
Geri
2019-08-26

MERHUM HASAN BAŞOKUR’UN KIZI, ŞAKİR VE KERİM BAŞOKUR’LARIN KARDEŞİ, MERHUM SELAHATTİN DEMİRAL VE CAHİT SAĞLAM’IN BALDIZI, ALİ VE TARIK SAĞLAM’LARIN TEYZESİ, SEFA VE VOLKAN DEMİRA’LARIN TEYZESİ, ZÜLFİYE BAŞOKUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAY MAHALLESİ KUŞDOĞANLI SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINIP DEMİRARSLAN MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------
DEMİRLEİ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI SADIK İNAN’IN OĞLU, MERHUM HÜSAMETTİN, MERHUM EKREM, MERHUM NİZAMETTİN VE CAVİT İNAN’LARIN KARDEŞİ MEHMET İSA VE GÜNEŞLİ MAHALLESİ CAMİİ İMAMI HAMİT İNAN’LARIN BABASI HACI İHSAN İNAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEMİRLİ MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------
ÇERÇİLER MAHALLESİNDEN OLUP ÇARŞAMBA ORTA MAHALLEDE İKAMET ETMEKTE OLNA HAFIZ MUSTAFA ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, ORHAN VE BURHAN ÖZTÜRK’LERİN ANNESİ, CAYVAR MAHALLESİNDEN MERHUM HAKKI SAĞLAM’IN KIZI, ÇARŞAMBA ESNALARINDAN MEHMET VE SELAHATTİN SAĞLAM’LARIN HALASI TÜRKAN ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP RIDVAN PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN CAYVAR MAHALLESİ AİLE AKBRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------
YUKARI DİKENCİK MAHALLESİNDEN CEMAL, MERHUM CELAL, NECMİ VE ADEM DİNÇ’LERİN BABASI HACI MUSTAFA DİNÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILIANACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.