ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
26.12.2019
Geri
2019-12-26

ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM MUSTAFA ERGEN’İN OĞLU, TÖMEK HASAN VE ERDAL ERGEN İLE FEVRİYE ÖZKÖK’LERİN KARDEŞİ, GARİP NECMETTİN ERGEN’İN YEĞENİ, ALİ RIZA KÖÇET’İN DAMADI, YAŞAR, HÜSEYİN, NECDET, AYDIN, KADİR VE ERKAN ERGEN’LERİN AMCA OĞLU, SERKAN ERGEN’İN AMCASI, ERCAN ERGEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DURUSU MAHALLESİNDEN FAHRETTİN ÖZTÜRK’ÜN EŞİ, YAŞAR VE BELEDİYE İMAR İNŞAAT ŞİRKETİ ESKİ MÜDÜRÜ MUHASEBECİ İBRAHİM ÖZTÜRK’LERİN ANNESİ, ZENİBE ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
ÇINARLIK MAHALLESİNDEN RAMAZAN ÇAM’IN OĞLU, EROL ÇAM’IN ABİSİ, ÜMİT VE MERT ÇAM’LARIN BABASI HAYATİ ÇAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇINARLIK MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
GÜLYAZI MAHALLESİNDEN MERHUM MUHAMMET UYAR’IN OĞLU, HASAN VE ŞEVKİ UYAR’LARIN KARDEŞİ, ASLAN UYAR’IN AMCASI, MURAT, ALİ, FATİH VE VEDAT UYAR’LARIN BABASI, HAYRETTİN UYAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
KÖKLÜK MAHALLESİNDEN MERHUM DEMİRCİ İSHAK BAYZAT’IN GELİNİ, NECMİ BAYZAT’IN EŞİ, MAHMUT VE AHMET BAYZAT’IN ANNESİ, MAKBULE BAYZAT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.