ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
27.04.2020
Geri
2020-04-27

KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM CEMAL MERCİMEKCİ’NİN EŞİ, HÜMEYRA, SÜHEYLA VE GÜRSEL MERCİMEKCİ’LERİN ANNESİ, RECAİ ÖZORMAN, AHMET YILMAZ’LARIN KAYINVALİDESİ, KEMAL MERCİMEKCİ, İSMET VE RAHMİ ÇEVEN’LERİN YENGESİ HABİBE MERCİMEKÇİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------
YENİ KIŞLA MAHALLESİNDEN RASİM YEŞİLTAŞ’IN EŞİ, SAFFET VE MUSTAFA YEŞİLTAŞ’LARIN ANNESİ, YENİ KIŞLA MAHALLE MUHTARI NECMİ ÖZTÜRK’ÜN KAYINVALİDESİ SANİYE YEŞİLTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------
HELVACALI MAHALLESİNDEN MERHUM SADETTİN ARSLAN’IN GELİNİ, MERHUM HAYATİ ARSLAN’IN EŞİ SALİM VE TALAT ARSLAN’LARIN YENGESİ, YILMAZ VE MERHUM HASAN ARSLAN’LARIN ANNESİ, HÜSEYİN VE MUSTAFA ARSLAN’LARIN YENGESİ, SELİM VE EMİN KÖKSAL’LARIN ABLASI ŞÜKRİYE ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.
--------------------------------------------------
MERHUM HACI ÖMER TAŞAN’IN KIZI, MERHUM SANDIKÇI MUSTAFA HOCANIN GELİNİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM TERZİ HASAN ÖZTOPAL’IN EŞİ, NARİN, MİMAR MUSTAFA VE MURAT ÖZTOPAL’LARIN ANNESİ EMİNE ÖZTOPAL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------
ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM VAHİDDİN DONBALAK’IN EŞİ, ALAETTİN, MEHMET, FAHRİ, REHBER, RUHSEL VE ŞÜKRAN DONBALAK’LARIN ANNESİ, HACI SEDAT VE OĞLU FİKRET DONBALAK’IN YENGESİ PAKİZE DONBALAK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININARDINDAN SARICALI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------
BÖLMEÇAYIR MAHALLESİNDEN MERHUM EYÜP OĞLU, MERHUM TAHSİN, KAMİL ÖZBEK’LERİN KARDEŞİ, YAKUP ÖZBEK’İN BABASI, ENVER VE MEHMET SAKA’LARIN DAYISIDURSUN ÖZBEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.