ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.03.2020
Geri
2020-03-28

YUKARI KAVACIK MAHALLESİNDEN HACI SADIK GÜNDOĞDU’NUN EŞİ, HAMDI, ALI, SEBA, MERHUM AHMET GÜNDOĞDU’LARIN ANNESI, MEHMET UYSAL’IN ABLASI, EMRİYE GÜNDOĞDU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA YUKARI KAVACIK MAHALLESĞNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
——————————-
ORDU MAHALLESİNDEN POTOĞUL’LARINDAN HACI NEBAHATTİN ÖZCAN’IN OĞLU, AHMET, MAHMUT, SEBAHATTİN ÖZACAN’LARIN YEĞENİ, ALI, MUSTAFA, ADEM, NIHAT ÖZCAN’LARIN AĞBISI, YAŞAR ER VE SEBAHATTIN ÇETİN’LERİN BACANAĞI, MERHUM CEMIL ERTAN’IN DAMADI, MESUT VE BARIŞ ÖZCAN’LARIN BABASI TEMEL ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENASİ BUGÜN SAAT 12:00 DA ÇAY MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ORDU MAHALLESI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
——————————
UZUNLU MAHALLESİNDEN MERHUM ŞAKİR AÇIKEL’İN OĞLU, MERHUM HAMDI AÇIKEL’İN YEĞENİ, MERHUM BASİR AÇIKEL VE AHMET AÇEKEL’LERİN KARDEŞI, TURAN, TURGAY VE FEDAI AÇIKEL’LERİN BABASI HACI SELAHATTİN AÇIKEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA UZUNLU MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
ULUKÖY MAHALLESİNDEN HACI İRFAN SAĞLAM’IN EŞİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN YAŞAR VE MUSTAFA SAĞLAM’LARIN ANNESI, ÇARŞAMBA AVCILAR DERNEĞİ BAŞKANI MURAT SAĞLAM VE ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN SELIM, ÖZGÜR VE GÖRKEM SAĞLAM’LARIN BABAANNESİ, HAFIZ MUSTAFA VE EŞREF DÜZGÜN’LERİN KARDEŞI, DURMUŞ YİĞİT, MAHMUT TERCÜMAN , MEHMET ALI ŞENCAN VE İSMAİL GÖKÇE’NİN KAYINVALİDESİ HACI HANİFE SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA ULUKÖY MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK AYNI MAHALLEDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
——————————-
PAŞAYAZI MAHALLESİNDEN İSMET BEKTAŞIN EŞİ, MERHUM EYÜP BEKTAŞ VE MEHMET BEKTAŞ’LARIN YENGESİ, ABDURRAHMAN BEKTAŞ’IN ANNESI SAFİYE BEKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
YAYCILAR MAHALLESİ TEPEK MEVKİİNDEN OLUP ÇAY MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM USTA AHMET KOÇOĞLU’NUN OĞLU, ŞENOL KOÇOĞLU’NUN KARDEŞI, MUSTAFA VE HARUN KOÇOĞLU’LARIN BABASI, SANAYİ ESNAFLARINDAN HALİL KAHRAMAN’IN KAYINBABASI, İLHAN AKÇAGÖZ VE MERHUM RECAI ÖZDERE’NİN KAYINBİRADERİ EROL KOÇOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESI CANLI SOKAĞINDAKİ EVİNDEN ALINARAK SAAT 16:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YAYCILAR MAHALLESI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.