ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.04.2020
Geri
2020-04-28

KURTULUŞ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI HASAN TOPRAK’IN KARDEŞİ, RASİM, ADEM VE KERİM TOPRAK’LARIN BABASI, ENGİN BELUR’UN KAYINBABASI HACI SALİH TOPRAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KURTULUŞ MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------
CELAL ÇİLENGER OĞLU, SANAYİ ESNAFLARINDAN ALİ VE MUHAMMET ÇİLENGER’LERİN BABASI, GÜNER OCAK’IN DAMADI, İSMAİL VE RECEP OCAK’LARIN ENİŞTESİ, FIRINCI LAZ İSMAİL ÇİLENGER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:30 DA KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİ DEĞİRMENBAŞI CADDESİ KAYNAK SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK ŞEYHGÜVEN MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------
MERHUM MEHMET, HAYATİ, HAYRETTİN KOSKOS’LARIN KIZ KARDEŞİ VE HACI NEVZAT, MERHUM SABRİ VE YAŞAR BAŞAR’LARIN YENGESİ, MERHUM MUZAFFER BAŞAR’IN EŞİ, MERZÜKE BAŞAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ SAAT 11:00 DA SARICALI MAHLLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK HACILIÇAY MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------
TERME İLÇESİ EMİRYUSUF MAHALLESİ KARAMANLI MEVKİİNDEN MERHUM HAŞİM ÇAVUŞ’UN OĞLU, MERHUM MUSTAFA, ŞEVKET, MEHMET, YAŞAR VE EMEKLİ ÖĞRETMEN CELAL IŞITAN’LARIN KARDEŞİ, MERHUM HASAN VE DAVUT IŞITAN’LARIN BABASI, ENES VE ÖMER IŞITAN’LARIN DEDESİ HACI SEYFETTİN IŞITAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINADIKTAN SONRA EMİRYUSUF MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------
YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN MERHUM HALİS TAŞDEMİR’İN GELİNİ, MERHUM CEMALETTİN TAŞDEMİR’İN EŞİ, MERHUM HASAN ÖZKURT’UN KIZI, MUSTAFA, MEHMET, HASAN VE HÜSEYİN TAŞDEMİR’LERİN YENGESİ, ALİCAN VE NEDİM TAŞDEMİR’LERİN ANNESİ, CANER VE TANER TAŞDEMİR’LERİN BABAANNESİ MELİHA TAŞDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN’DAKİ EVİNDEN ALINARAK SAAT 12:30 DA YUKARI DONURLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
TERME İLÇESİ BEŞİKLİ MAHALLESİNDEN ESKİ FIRINCILARDAN NECATİ TEZACAN’IN OĞLU,MURAT TEZCAN’IN BABASI MERHUM SEBAHATTİN TORAMAN’IN DAMADI, KADİR ÇELEN’İN KAYINBABASI MUSTAFA TEZCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:30 DA TERME BEŞİKLİ MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇARŞAMBA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.