ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.07.2019
Geri
2019-07-28

SUNGURLU MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN AKKUŞ ' UN OĞLU, BEKİR, HÜSEYİN VE CENGİZ AKKUŞ ' LARIN KARDEŞİ, OKAN, MESUT, TANJU VE HASAN AKKUŞ 'LARIN BABASI, AHMET AKKUŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SUNGURLU MAHALLESİ MEHMET AKİF CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN HACILIÇAY MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. 
--------------------------------------------
KUMCAĞIZ MAHALLESİ ESENLİ MEVKİİNDEN CAFER DEMİR ' İN EŞİ, MUZAFFER, HÜSEYİN, HİKMET, ÖĞRETMEN ISMAİL VE CEMAL DEMİR ' LERİN YENGELERİ, TURAN, DURSUN VE SENER ' LERİN ABLASI, HANİFE DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR 
--------------------------------------------
BEYLERCE MALİSPAŞA MAHALLESİNDEN, MERHUM İSA AKDEMİR' KIZI, MERHUM HACI SELAHATTİN KOCABAŞ 'IN EŞİ, KEMAL VE NURETTİN AKDEMİR ' LERİN KIZ KARDEŞİ
, NECATİ, HAYATİ, MEHMET VE NİHAT KOCABAŞ ' LARIN ANNESİ, EREN, İRFAN , ORHAN VE BEYLERCE MAHALLESİ MUHTARI EMİN AKDEMİR ' LERİN HALASI, DÜRİYE KOCABAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR .
--------------------------------------------
OYMALI MAHALLESİNDEN AHMET, MEHMET VE HASAN BALCIOĞLU ' LARIN ABİSİ, MERHUM YAŞAR, SİNAN VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ KENAN BALCIOĞLU ' LARIN BABASI, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN METİN ELWKTRONİK METİN BALCIOĞLU ' NUN DEDESİ, HÜSEYİN TEKCAN ' NIN KAYIN PEDERİ, OYMALI MAHALLESİ ESKİ MUHTARI HACI İBRAHİM BALCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ CANLI GEÇİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK OYMALI MAHAHALLESİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR .