ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.08.2019
Geri
2019-08-28

ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM HİKMET SARAÇ VE MERHUM AYHAN ÖZTİMUR’UN TORUNU, KAMİL VE TUĞBA ÖZTİMUR’LARIN KIZI, YAŞAR VE HİKMET SARAÇ’LARIN YEĞENİ, TUĞÇE ÖZTİMUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YENİ KÖSELİ MAHALLESİ YUSUFOĞLU AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------
ULUKÖY MAHALLESİNDEN MERHUM İRFAN ERKMEN’İN EŞİ, MEHMET, SELİM VE MERHUM SALİH ERKMEN’LERİN ANNESİ, BAHATTİN AKASLAN’IN KAYINVALİDESİ, SADİ VE SİNAN ERKMEN’LERİN YENĞESİ, CEM ERKMEN’İN BABAANNESİ, BURAK AKASLAN’IN ENNEANNESİ, KADRİYE ERKMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKLİPKILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------

OYMALI MAHALLESİ SİNDELLİ MEVKİİNDEN OLUP HASBAHÇE MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN HASBİ YILDIRIM’IN KARDEŞİ, TURAN VE SİNAN YILDIRIM’LARIN BABASI, İBRAHİM, SEZAYİ, MOBİLYACI HAYDAR VE RECAİ YILDIRIM’LARIN AMCASI HİLMİ YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP RIDVAN PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEYH HABİL AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------
OYMALI MAHALLESİ SİNDELLİ MEVKİİNDEN MERHUM HACI YAHYA DİKTAŞ’IN OĞLU, SEBAHATTİN, ŞAHİN VE HÜSEYİN DİKTAŞ’LARIN ABİLERİ, ÖMER, FAHRİ, FEHMİ, MEHMET, LEVENT VE RECEP DİKTAŞ’LARIN BABASI LATİF DİKTAŞ VEFET ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SİNDELLİ MEVKİİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZALIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------
ORDU İLİ AKKUŞ İLÇESİ ÇÖKEK MAHALLESİNDEN MERHUM ŞÜKRÜ GÖKMEN’İN OĞLU, YUSUF VE CEVAT GÖKMEN’LERİN BABASI MEHMET GÖKMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇÖKEK MAHALLESİ GÖKMENLİ MEVKİİNDE DEFNEDİLECEKTİR.