ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.09.2019
Geri
2019-09-28

KUMARLI MAHALLESİNDEN MERHUM KALAYCI HAŞİM KORKMAZ ' IN GELİNİ, HACIBEYLİ MAHALLESİNDEN MERHUM CELAL KAHRAMAN ' IN KIZI, MERHUM MUSTAFA KORKMAZ ' IN EŞİ, MERHUM CEMAL, ŞEVKİ VE BAHRİ KAHRAMAN ' LARIN ABLASI, MERHUM EMİN ALKAN, TERZİ ABDULLAH ÖZTÜRK, MUSTAFA ŞAHİN, MUSA ÇAPKIN VE ENVER BAL' IN KAYIN VALİDESİ, MUSTAFA, DEVLET HASTANESİ PERSONELİ OĞUZ VE BELEDİYEMİZ ZABITA MEMURU ONUR ÖZTÜRK ' LERİN ANNEANNESİ , FAİKA KORKMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN TORAMAN ' IN OĞLU, MERHUM HACI ALİ TORAMAN, MERHUM SÜREYYA KOCAOĞLU VE MERHUM HACI SELAHATTİN TORAMAN ' IN KARDEŞİ, HASAN, HÜSEYİN, MERHUM ATANUR VE EYÜP TORAMAN ' LARIN AMCASI, HARUN VE SAMET TORAMAN ' IN DEDESİ, EMİN VE SELAMİ TORAMAN ' IN BABASI, AHMET TORAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ALİBEYLİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
SALIPAZARI ETYEMEZLİ MAHALLESİNDEN MERHUM SELAHATTİN EROL' UN OĞLU, AHMET EROL ' UN KARDEŞİ, EROL VE ERTAN EROL ' LARIN BABASI, İRFAN VE AZİZ ÇAKIR ' LARIN KAYIN PEDERİ, MURAT ÇAKIR 'IN DEDESİ, MUSTAFA EROL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.