ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
28.12.2019
Geri
2019-12-28

BOYACILI MAHALLESİNDEN MERHUM ALAATTİN YILDIZ ' IN OĞLU, METİN YILDIZ ' IN YEĞENİ, BİROL VE AHMET YILDIZ ' LARIN ABİSİ, ALİ VE MUSTAFA ÜSTÜNAY' LARIN YEĞENİ, ALİ VE RIZA YILDIZ ' LARIN BABASI, ALİBEY YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
ÇAY MAHALLESİ EŞRAFINDAN MERHUM MUSTAFA VE RAHİME TÜTER' LERİN KIZI, DOĞAN, SUZAN VE EMİNE TÜTER ' LERİN KARDEŞİ, EDA TÜTER GEÇİRDİĞİ AMANSIZ HASTALIKTAN KURTULAMAYARAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN İLKADIM DEREBAHÇE MAHALLESİ GÖKMAVİ SOKAK VEGA BAHÇE SİTESİNDEN SAAT 13'DE ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
PORSUK GÖÇMENLER MAHALLESİNDEN MERHUM HASBİ KESKİNOĞLU ' NUN EŞİ, MERHUM MUSTAFA, AHMET, ALİ, MEHMET, YILMAZ VE PORSUK MAHALLESİ MUHTARI HİKMET KESKİNOĞLU ' LARIN ANNESİ, NACİYE KESKİNOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.