ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
29.03.2020
Geri
2020-03-29

ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN HACI HASAN GÜDÜL’ÜN EŞİ, AVNI GÜDÜL, BEDRİYE AZTOPAL VE KADRIYE YANAN’LARIN ANNESI, EMRE GÜDÜL’ÜN BABAANNESİ, MERHUM MEHMET VE HÜSEYIN GÜDÜL’LERİN YENGESİ, MUSTAFA, İSMAİL VE MURAT GÜDÜL’LERİN YENGESİ MURAT AZTOPAL’IN KAYINVALİDESİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ATAKUM KÖRFEZ MAHALLESİ TUTKUN SİTESİNDEN SAAT 15:00 DA ALINARAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KIRANKÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
——————————
KARAMUSTAFALI MAHALLESİNDEN OLUP, SUNGURLU MAHALLESI ÜLKER SOKAKTA İKAMET ETMEKTE OLAN KAŞİFOĞLU HACI MAHMUT KELEŞ’İN EŞİ, YAŞAR, HASAN, CEMAL VE KELEŞ MARKET’İN SAHİBİ BURHAN KELEŞ’LERİN ANNESI HACI MELEK KELEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVLERİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SEFALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
—————————-
AŞAĞI DİKENCİK MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM MUHAMMET OĞLU, SÜLEYMAN VE RECEP ÇAVDAR’LARIN KARDEŞİ, HAYATİ, NECATİ VE MEHMET ÇAVDAR’LARIN BABASI MUSTAFA ÇAVDAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVİNİN YANINDA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AŞAĞI DİKENCİK AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
ELİFLİ MAHALLESİNDEN OLUP SAMSUNDA İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM HACI FEHMI KÜSDÜL’ÜN OĞLU, MERHUM BAKKAL HAKKI ŞENDÜL’ÜN DAMADI, UTKU VE EMRE KASDAL’LARIN BABASI, ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN HAKAN TÜRKER’İN KAYINBABASI, MEHMET KÜSDÜL’ÜN KARDEŞI FERUDUN KASDAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA SAMSUN’DAKİ EVİNDEN ALINARAK SAAT 13:00 DA ÇARŞAMBA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.