ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
29.12.2019
Geri
2019-12-31

KUŞÇULU MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET ALİ İLHAN ' IN OĞLU, MERHUM RAHMİ, SAMİ VE YUSUF YILMAZ İLHAN ' LARIN ABİSİ, METİN VE İBRAHİM İLHAN ' LARIN BABASI, İHSAN İLHAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
YUKARI AĞCAGÜNEY MAHALLESİNDEN KASAP ZİYA SUBAŞI ' NIN KAYIN VALİDESİ, KARAKAYALI HASAN SEZGİN ' İN EŞİ, FADİME SEZGİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YUKARI AĞCAGÜNEY DÜZDAĞ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
MERHUM HOCANIN ALİ ' NİN EŞİ, YAŞAR, MUSTAFA VE MUHAMMET TUTKUN ' LARIN ANNESİ, FADİME TUTKUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇINARLIK MERKEZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR .
--------------------------------------------
KUMARLI MAHALLESİNDEN MERHUM MUHARREM ASLANDAĞ ' IN EŞİ, MERHUM YÜKSEL VE CUMHUR ASLANDAĞ ' LARIN İLE ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN SAATÇİ MEHMET ASLANDAĞ ' LARIN YENGESİ, İSMAİL, ŞÜKRÜ, ŞABAN VE MERHUM ÜZEYİR ASLANDAĞ ' LARIN ANNESİ, HARUN VE MUSTAFA ASLANDAĞ ' LARIN BABAANNESİ, FATMA ASLANDAĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------
HELVACALI MAHALLESİ KAVAK DİBİ ESNAFLARINDAN MERHUM AHMET CEVDET BARIŞ ' IN EŞİ, MERHUM MEHMET, FAHRİ, NECDET BARIŞ ' LARIN İLE SEMRA YILMAZ VE HATİCE TOKAÇ' LARIN ANNESİ, BEHRAM YILMAZ VE HALİL TOKAÇ ' LARIN KAYINVALİDESİ, FATİH VE GÖKHAN BARIŞ ' LARIN BABAANNESİ, MEHMET ZEKİ YILMAZ ' IN ANNEANNESİ, VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KAVAK DİBİ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.