ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
30.04.2020
Geri
2020-04-30

AKÇATARLA MAHALLESİKARAMANLI MEVKİİNDEN MERHUM BOYACI AHMET’İN OĞLU, FAHRETTIN, SELAHATTİN VE MUSTAFA ŞAHİN’LERİN BABASI BOYACININ REFAHATTİN ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVİNİN ÖNÜNDEKİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYDELİ AİLE KABRİSTANLIĞINADEFNEDİLECEKTİR.
———————————
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDEN MERHUM MUSTAFA SAĞLAM’IN GELİNİ, KANI SAĞLAM’IN EŞİ, MERHUM HAMIT VE İSMAİL UZUNOĞLU’LARIN ABLASI, ÜZEYİR VE CELİL SAĞLAM’LARIN ANNESI, MERHUM MAHMUT SEZER, EFRAHİM YİĞİT VE FIKRET MENTEŞOĞLU’LARIN KAYINVALİDESİ, FARUK VE İBRAHIM SAĞLAM’LARIN BABAANNESİ ADVİYE SAĞLAM VEFAT ETMİİTİR. CENAZRSİ BUGÜN SAAT 11:00 DA HASBAHÇE MAHALLESI SOFUOĞLU CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————-
MERHUM SABRİ ASLAN'IN OĞLU MERHUM ADEM VE HÜSEYİN ARSLAN'LARIN KARDEŞİ, ÇAKIR, MUSA VE SERKAN ARSLAN'LARIN BABASI HASAN ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:00'DA DEMRİLİ CAMİİ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLEDE DEFİN EDİLECEKTİR.