ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
AKÜLÜ ENGELLİ ARAÇLARI ÇARŞAMBA İÇİN YOLA ÇIKTI
Geri
08/09/2022

Çarşamba Belediyesi tarafından 88 ayrı yaşama iz bırakmak için başlatılan “Biriz” iyilik hareketi için Hollandalı iş insanı tarafından bağışlanan 88 akülü araç, yola çıktı. 18 Eylül Pazar akşamı Çarşamba, Abdullah Paşa Meydanı’nda gerçekleşecek Koray Avcı konseri ile sahiplerine ulaşacak.

Çarşamba Belediyesince 88 ayrı yaşama iz bırakmak için “Çarşamba’da Biriz, Birlikte Güçlüyüz” temalı akülü araç teslim gecesinde, sevilen sanatçı Koray Avcı sevenleriyle buluşuyor. 18 Eylül Pazar akşamı saat 20.30’da Abdullah Paşa Meydanı’nda gerçekleşecek konserde, Çarşamba Belediyesi onlarca engelli vatandaşın yaşamına dokunarak, hayatlarında bir iz bırakacak.

Çarşamba’da biriz, birlikte güçlüyüz diyerek böyle bir gece organize ettiklerini vurgulayan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Hollandalı iş insanı Ron Gezelle’nin bağışladığı 88 akülü aracın, vatandaşlara ulaşmak için Hollanda’dan yola çıktığını belirtti.

Koray Avcı Çarşamba’da

Başkan Doğan, “Biz, Çarşamba’mızda her bir hemşehrimizin yaşamına dokunabilmek, hayatlarında bir iz bırakabilmek adına göreve geldiğimiz günden beri var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim için yüzü gülen bir hemşehrimizle sohbet etmek, bir kardeşimizin derdine ortak olup çözüm bulmak, sevinciyle sevinmek, üzüntüsüyle üzülmek çok önemli. Çarşamba’da biriz, birlikte güçlüyüz diyerek böyle bir gece organize ettik. 88 engelli kardeşimize, Hollandalı iş insanı Ron Gezelle tarafından bağışlanan akülü araçları teslim etmiş olacağız. Koray Avcı konseri ile değerli hemşehrilerimiz bu güzel geceye tanıklık etmiş olacaklar. Akülü araçlarımız Hollanda’dan yola çıktı, yakın zamanda Çarşamba’mızda olacak. 18 Eylül Pazar akşamı, 20.30’da Abdullah Paşa Meydanı’mızda akülü araçları sahiplerine teslim ederek müzik dolu bir gece yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimizi bekleriz” diye konuştu.