ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
Başkan Doğan’dan Sağlık Çalışanlarına Moral ziyareti
Geri
03/04/2020

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, koronavirüs ile mücadelede mesai kavramı gözetmeksizin çalışan, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonlarını artırmak için Çarşamba Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Başkan Halit Doğan’a AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ve Çarşamba Eczacılar Odası Temsilcisi Ömer Bir eşlik etti. Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi ve yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Doğan, sağlık çalışanlarına dağıtılması için hazırlanan kuruyemişleri ve hastalar için hazırlanan hijyen paketlerini hastane yönetimine teslim etti.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Koronavirüs ile mücadelede mesai kavramı gözetmeden fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum, onlar için ne yapsak azdır. Koronavürüsü ile her alanda ülke olarak mücadele ediyoruz. Değerli hemşerilerimin de bu konuda hassas olmasını, işi olmayanların kesinlikle sokağa çıkmamasını istiyorum. Başhekimiz Turan Bilgin’e ve hastane yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.