ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
BAŞKAN DÜNDAR, BATIYAKA PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ.
Geri
05/06/2024

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Batıyaka Semt Pazarını ziyaret ederek, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sabah saatlerinde pazar yerini gezen Belediye Başkanı Dündar pazarcı esnafına hayırlı işler dileklerinde bulundu. Alışveriş yapmaya gelen vatandaşlar ile de yakından ilgilenen Başkan Dündar, ziyaret esnasında esnafın ve vatandaşların dilek ve önerilerini dinleyerek notlar aldı.

“PAZAR YERLERİNDE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Alışveriş yapan vatandaşlarla ve pazarcı esnafıyla sohbet eden Başkan Dündar, “Pazar yerlerinde iyileştirme çalışmalarına devam ediyoruz. Bu hafta da Batıyaka Pazar Yeri’mize geldik, eksikliklere bakıyor ve ihtiyaçları tespit ediyoruz. Bir yandan da hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet ediyor, talep ve önerileri dinliyoruz.” dedi.

“SEÇİM DÖNEMİNDE SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ”

Her zaman vatandaşların yanında olduğunu, çalışmalarının da bu yönde devam ettiğini belirten Başkan Dündar, “Batıyaka Pazar Yeri’nde çalışmalarımız devam ediyor. Doğuyaka Pazar Yeri’nde de bakım, onarım ve iyileştirme çalışmaları yaptık. Diğer yandan Tekel Pazar Yeri’nin orada da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün pazar yerlerimizi seçim döneminde söz verdiğimiz gibi elden geçirecek, bakımlarını yapacak ve halkımızın daha iyi şartlarda bu hizmeti almasını temin edeceğiz. Bunun için çalışıyoruz. Tekel Pazar Yeri ile ilgili de çalışmalarımız olacak." şeklinde konuştu.

Esnaf ve vatandaşlar da kendilerini her fırsatta dinleyen, ziyaret ederek, taleplerini yerine getiren Başkan Dündar’a teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.