ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
ÇARŞAMBA BELEDİYESİ İLE BEM-BİR-SEN ARASINDA “SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ” İMZALANDI
Geri
14/06/2024

Çarşamba Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında, belediye bünyesinde çalışan memurları kapsayan “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı.

Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ile bir araya gelen Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Belediyesi bünyesinde çalışan memurlara yönelik yapılan "Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi”nin hayırlı olmasını diledi.

Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi’nin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan Başkan Dündar, “Sendikamızla yapılan görüşmeler neticesinde belediyemizde çalışan memur arkadaşlarımızı ilgilendiren Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladık. Çalışma arkadaşlarımıza ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Çarşamba Belediyesi’nde görev yapan kamu çalışanlarını ilgilendiren ve 2024-2025 yıllarını kapsayan sosyal denge tazminatı sözleşmesi çerçevesinde memurlara ödenen sosyal denge tazminatına yüzde 80 oranında artış yapıldı.

Başkan Dündar’a hayırlı olsun dileklerini ileten Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin memurlarımız için hayırlı olmasını diyor, Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Dündar’a SDS’ye verdiği destekten dolayı teşekkür ediyor, büyük bir başarı göstererek bağımsız olarak seçildiği görevinde kendisine başarılar diliyoruz” dedi.