ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
ÇARŞAMBA GÜNEŞDOĞDU KAMPÜSÜ’NDE MEZUNİYET HEYECANI
Geri
10/07/2024

Çarşamba İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile İletişim Fakültesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan Başkan Dündar, öğrencileri tebrik ederek, meslek hayatlarında başarılar diledi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü’nde yer alan İletişim Fakültesi ile Çarşamba İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi öğrencileri düzenlenen törenle mezun oldu. Törende; Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Bekiroğlu, İnsan ve Toplum Bilimleri Dekanı Prof. Dr. İbrahim Serbestoğlu, İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Ebubekir Ayrancı, akademisyenler, il ve ilçe protokolü ile veliler katıldı.

DÜNDAR, “ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”

Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsü’nün şekilleniş sürecini hatırlatan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Çarşamba’mızda 15 yıl önce başlayan üniversite yolculuğumuz sonunda bugün İletişim Fakültemizin 8. mezunlarını veriyor olması aynı zamanda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemizin de ikinci mezunlarını veriyor olmasının gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Çarşamba Belediye Başkanı olarak ve 15 yıllık geçmişte emeği ve katkısı olan yönetici olarak duyduğum memnuniyeti ve heyecanı sizlerle birlikte paylaşmak istiyorum. Buradan mezun olan öğrencilerimizin, ülkemizin dört bir yanında vazife aldıklarını ve memleketimizi temsil ettiklerini gururla görüyorum. Hem öğrencilerimize, hem hocalarımıza hem de ailelerine tekrar teşekkür ediyorum. Bizleri gururlandırdınız.” İfadelerini kullandı.

BAŞKAN DÜNDAR, “ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Her alanda Çarşamba için çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Dündar, “OMÜ Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsü’müzün devamı noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yakın zamanda Çarşambalı hayırseverimizin destekleriyle Kongre ve Kültür Merkezi inşaatımızı tamamlayacağız. Çarşamba Güneşdoğdu Kampüsü’ne verdiği destekle tüm Çarşamba’nın sevgisi ve saygısını kazanan Merhum Mustafa Kemal Güneşdoğdu’yu rahmetle anıyorum. Çarşamba kampüsünün bugünkü noktasına gelmesinde büyük küçük destek veren ve bu noktaya gelmesini sağlayan bütün hocalarımıza, öğrencilerimize, hayırseverlerimize ve bütün Çarşamba’ya da teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

Tören mezuniyet konuşmaları, ödüller ve kep atma töreniyle son buldu.