ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
DOĞAL YAŞAM PARKI YÜKÜMLÜLERCE TEMİZLENDİ
Geri
30/08/2019

Çarşamba Belediye Başkanlığı ve Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleşen temizlik çalışmasına Belediye Başkanı Halit Doğan ve ÇarşambaCumhuriyet Başsavcı Vekili Burak Özcoşar katıldı.

 

Çarşamba Belediyesi Doğal Yaşam Parkında gerçekleşen temizlik çalışmasına Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde kamu hizmeti cezasını infaz eden 15 hükümlü katıldı.

Çarşamba Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile kamu yararına olan tüm çalışmalarda işbirliğine devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Halit Doğan, ilçeye verilen katkılardan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.

Cumhuriyet Başsavcı Vekili Burak Özcoşar ise yükümlülerce topluma faydalı etkinliklerin yapılmasının hem toplumsal vicdanın tesis edilmesi hem de kişilerin topluma olan borçlarını bir nebze de olsa geri ödeyebilmelerinin önemli bir yolu olduğunu belirterek bundan sonraki süreçte yapılan işbirliği protokolü ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüz Belediye ile daha yoğun çalışmalar yapacaktır dedi.