ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
HALİT DOĞAN MAZBATASINI ALDI
Geri
05/04/2019

31 Mart seçimlerinde yüzde 74.41 gibi yüksek bir yüzde ile başkanlık yarışını kazanan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan mazbatasını aldı. 
 

İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan daha sonra belediye binası önünde gerçekleştirilen tören ile görevi devraldı.
 

“Birlikte hizmet edeceğiz”
 

Hep birlikte hizmet edeceklerini ve dua alacaklarını belirten Doğan: "Çarşambamızı göz kamaştıran bir hale getirmeyi hedefliyoruz. İkinci hedefimiz ise Çarşamba'nın istihdamına katkı sağlamak. Çarşamba'ya bizden önce hizmet eden tüm herkese teşekkür ediyorum. Görev süremiz bittiğinde aynı böyle bir kalabalık karşısında şanıyla şerefiyle görevi devretmeyi Rabbim hepimize nasip etsin. Belediyemizin kapısı herkese sonuna kadar açık olacak. Allah hepinizden razı olsun birlikte hizmet edeceğiz dua alacağız" ifadelerini kullandı. 

Halit Doğan’ın hizmet çıtasını yukarılara taşıyacağını ifade eden AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu: "Halit kardeşimin Çarşamba'da hizmet çıtasını çok daha yukarılara taşıyacağına inancımız tamdır" dedi. 

 

Görevi devralırken kendisine eşlik eden MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Halit Doğan'a başarı diledi.