ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
LİSELİLER DERGİSİNE KAVUŞUYOR
Geri
07/01/2021

Çarşamba Belediyesi ‘’Liselilerin Dergisi’’ sloganı ile öğrencilerin eğitim hayatına katkı sağlamak amacıyla oluşturulan Lisezone Dergisinin yeni sayısını online eğitim gören öğrencilerle buluşturuyor.

Çarşamba Belediyesi Lisezone Dergisi yeni sayısının, pandemi sürecinde eğitim hayatına online devam eden öğrencilerin evlerine kapı-kapı dolaşarak dağıtımını gerçekleştiriyor.

Gençleri eğitim öğretim hayatında desteklemek üzere her sayfası uzmanlar tarafından zengin içeriklerle hazırlanan Lisezone Dergisinin içeriğinde; öğrencilere yönelik kariyer planlaması, üniversite tanıtımları, öğrenmenin püf noktaları, eğitici ve öğretici birçok bilgi yer alıyor.

‘’Online Eğitim Sürecini Yakından Gözlemliyoruz’’

Bu zor dönemlerde eğitim-öğretim hayatında öğrencilerin geri kalmaması için çaba gösterildiğine değinen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ‘’Ülkemiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte öğrencilerimizin eğitim hayatındaki gelişmeler bizler için oldukça önem arz etmektedir. Gençlerimizin evlerinde kalarak eğitime devam ettiği süreci yakından gözlemliyoruz. Uzman kadro ve zengin içeriklerle hazırlanan Lisezone dergimizi evlerinde eğitim gören gençlerimizden mahrum etmek istemedik. Pandemi sürecinde de Lisezone dergimizin yeni sayısını kapı-kapı dağıtmaya devam ediyoruz. Gençlerimize yapılan yatırım ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Öğrencilerimize güveniyor ve başarılar diliyoruz.’’dedi.

İki ayda bir hazırlanan Lisezone dergisi lise öğrencilerinin ders notlarını yükseltmesine yardımcı olmanın yanı sıra kültürel, bilimsel ve eğitsel içerikleriyle eğitime önemli katkı sağlayacaktır.