ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
Taraftarlardan Başkan Doğan’a Çiçek
Geri
23/11/2019

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın ve yönetim kurulu üyeleri Ünye 1957 Spor maçı öncesi Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a çiçek ve atkı takdim etti.

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren ve liderlik koltuğunda oturan Çarşambaspor, sahasında Ünye 1957 Spor’u konuk ederken, Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın ve yönetim kurulu üyeleri karşılaşma öncesinde Çarşambaspor’a desteklerinden dolayı Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a çiçek ve atkı takdim ettiler.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Çarşambaspor güzel bir sezon geçiriyor. Güzel futbol, beraberinde güzel sonuçları getiriyor. Şuan takımımız grubunda lider durumda, inşallah bu sezon şampiyon olarak 3.lige çıkacak. Futbolcularımız, teknik ekibimiz, yöneticilerimiz ve en önemlisi taraftarımız şampiyonluğa inanıyor. Takımımızın her zaman yanında olan ve doksan dakika boyunca destek veren taraftarımıza, Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın’a ve yönetim kurulu üyelerine hediyeleri için teşekkür ederim.” dedi.