ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
08.07.2019
Geri
2019-07-09

MERHUM MEHMET ŞİRİN’İN OĞLU, MERHUM İBRAHİM VE BAHATTİN ŞİRİN’ LERİN KARDEŞİ, ARİF, HALİL VE MEHMET ŞİRİN’ LERİN ABİSİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ NAMIK ŞİRİN VE MERHUME MÜRÜVVET BAŞER’İN BABASI, FAHRİ ŞİRİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YUNUS EMRE CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
KÜRTÜN YUKARI MAHALLEDEN MERHUM BAYRAM VE AZMİ AKOĞLU’LARIN KARDEŞİ, YAŞAR, MEHMET VE HÜSEYİN AKOĞLU’LARIN BABASI, SAMET, KADİR, İSA, AHMET, CİHAN, ERCAN, İBRAHİM VE SANAYİ ESNAFLARINDAN HASAN AKOĞLU’LARIN DEDESİ, HACI HASAN AKOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
ARIM KARACALI MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET EKİCİ’NİN KIZI, MERHUM HAMİT EKİCİ’NİN KARDEŞİ, MERHUM YUSUF ÇAKIR’IN EŞİ, ERDEM VE CEMAL ÇAKIR’LARIN ANNESİ, AYŞE ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN’DAKİ EVİNDEN ALINARAK GÖĞCELİ CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
TERME MURATLI MAHALLESİNDEN MERHUM GIRAN FİKRİ’NİN GELİNİ, MERHUM HACI YAŞAR’IN EŞİ, AHMET, MEHMET, HASAN VE HÜSEYİN SAĞLAM’LARIN ANNESİ, HACI GÜLBEYAZ SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------
EPÇELİ MAHALLESİNDEN MERHUM ASLAN ÇEVİKER’İN OĞLU, AHMET ÇEVİKER’İN YEĞENİ, VEYSEL , EKREM VE MUSTAFA ÇEVİKER’LERİN ABİLERİ, YAHYA, CİHAN VE ADEM ÇEVİKER’LERİN BABALARI İSA ÇEVİKER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 14 :00 DE SAMSUNDAKİ EVİNDEN ALINARAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN EPÇELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------
TEKKEKÖY İLÇESİ SITMASUYU MAHALLESİNDEN MERHUM KAŞİF ÇELİK’İN EŞİ, MERHUM MERHUM ALİ, MEHMET VE MUHSİN ÇELİK’LERİN ANNESİ, NEBAHAT ÇELİK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDŞ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AĞCAGÜNEY TEKDAĞ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.