ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
09.01.2020
Geri
2020-01-09

BEYLERCE HALİSPAŞA MAHALLESİNDEN MERHUM ZEBİŞ DEMİR’İN OĞLU, SEKİ DEMİR’İN ABİSİ, İLYAS ATAKAN DEMİR’İN BABASI, EMEKLİ İTFAİYE MEMURU İBRAHİM DEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
MANAMUT BÖLMEÇAYIR MAHALLESİNDEN MERHUM HALİT ERYİĞİT'İN KIZI, MERHUM İSLAM YAVUZARSLAN'IN GELİNİ, İHSAN YAVUZARSLAN'IN EŞİ, HİKMET VE TALİP ERYİĞİT'LERİN ABLASI, SELÇUK YAVUZARSLAN'IN ANNESİ, NİMET YAVUZARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN GÜREL ÇİÇEKCİLİK MEHMET GÜREL'İN BABASI, BATUHAN GÜREL'İN DEDESİ, ESKİ ŞOFÖRLERDEN AYHAN GÜREL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN AŞAĞI GÜZPINAR CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
ÇERÇİLER MAHALLESİNDEN MERHUM KANİ KAYA’NIN OĞLU, İSMET KAYA’NIN ABİSİ, MEHMET, CEMAL VE MERHUM İSA KAYA’LARIN YEĞENİ, YALÇIN, BURAK VE BATIKAN KAYA’LARIN BABASI, SENAYİ ESNAFLARINDAN TARIK VE FARUK KARACA’LARIN VE GÖKHAN GÜLÇİÇEK’LERİN DAYISI, TERZİ ESNAFLARINDAN MEHMET SÖZEN’İN BACANAĞI, UZUN ÇARŞI ESKİ ESNAFLARINDAN GÜLEN BEBE’NİN SAHİBİ MUZAFFER KAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.