ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
09.07.2019
Geri
2019-07-09

SAHİL MAHALLESİ SÜLÜN HAFIZ SOKAKTA İKAMET EDEN MERHUM HACI AHMET’İN TORUNU, MERHUM NURETTİN YILMAZ’IN OĞLU, KEMAL YILMAZ’IN ABİSİ, ORHAN YILMAZ’IN BABASI, KADİR KESKİN’İN KAYIN BİRADERİ MUSTAFA YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
VAKIFKÖPRÜ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI ASLAN KARAKÜTÜK’ÜN EŞİ, MERHUM MÜRSEL VE MUSA KARAKÜTÜK’LERİN ANNESİ, MUHİTTİN, SEYFETTİN VE MERHUM İSMAİL BAL’LARIN KIZ KARDEŞİ, METİN VE NEDİM KARAKÜTÜK’LERİN TEYZESİ, RECEP BALCI VE SELAMİ SAĞLAM’IN KAYIN VALİDESİ, AHMET YILMAZ, FATİH YILDIRIM, İSA, MÜRSEL, YUNUS VE MEHMET KARAKÜTÜK’LERİN BABAANNELERİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
SIĞIRTMAÇ MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN BEDİR’İN OĞLU, MERHUM KAZIM BEDİR, MERHUM ERTUĞRUL BEDİR, TURGUT, MURAT VE FERHAT BEDİR’LERİN KARDEŞİ, ZAFER BEDİR’İN BABASI, ERCAN BEDİR’İN AMCASI, SAVAŞ HARMANCI’NIN KAYIN PEDERİ, EROL BEDİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
CAYVAR MAHALLESİNDEN MERHUM HACI MEHMET ÖNDER’İN OĞLU, SÜLFİTTİN, SELAHATTİN, KADİR VE FİKRİ ÖNDER’LERİN ABİSİ, ALİ VE MUSTAFA ÖNDER’LERİN BABASI, CAYVAR ESKİ MUHTARI HAMDİ ÖNDER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK ARDIÇ MAHALLESİNDEN OSMAN GÜN’ÜN TORUNU, RAHİM GÜN’ÜN OĞLU, YUKARI KAVACIK AŞŞAĞI MAHALLE CAMİİ İMAM HATİBİ ALİ GÜN’ÜN YEĞENİ, GÖKHAN VE FARUK GÜN’LERİN KARDEŞİ, EMRAH GÖRPÜZ, GÜNGÖR SAĞLAM VE UĞUR GÜN’LERİN KAYIN BİRADERİ, VOLKAN GÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
KİRAZBUCAĞI MAHALLESİNDEN MERHUM NURİ GÜNER’İN OĞLU, EROL VE NUH GÜNER’LERİN KARDEŞİ, KİRAZBUCAĞI MUHTARI KADİR GÜNER’İN AMCASI, ENGİN VE EMRE GÜNER’LERİN BABASI, METİN GÜNER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 15,00 DA SUNGURLU MAHALLESİ KİRAZBUCAĞI SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------
KESTANEPINAR MAHALLESİ AVCIOĞLU MEVKİİNDEN MERHUM OSMAN OĞLU MERHUM RECEP UZAL’IN EŞİ, MERHUM RECEP ALİ, ÖMER, AHMET VE NAMIK UZAL’LARIN ANNESİ, MERHUM SALİH, MERHUM ABDULLAH, MUSTAFA VE MEHMET HAMURCU’LARIN ANNESİ, MERHUM CEMAL UZAL’LARIN KAYIN VALİDESİ, GÜLLÜ UZAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİ DEĞİRMENBAŞI CADDESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK YUKARI KESTANEPINAR MAHALLESİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.