ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
12.08.2019
Geri
2019-08-12

MERHUM CAVİT VE NACİYE KELEŞ’İN OĞLU, MERHUM MURAT VE CEMAL KELEŞ’LERİN KARDEŞİ, NİHAT KELEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINADAN GÖĞCELİ MEZARILIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 
—————————-
KARACALI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI MURAT ÇAKIR’IN KIZI, MERHUM HACI ALİ ÇÖKEL’İN EŞİ, MERHUM İBRAHİM ÇÖKEL’İN KAYINVALİDESİ, MERHUM HACINEVZAT VE HACI ALİ ÇAKIR’LARIN ABLALASI, FERUDUN, MEHMET, HASAN VE İDRİS ÇAKI’LARIN HALALASI, ADEM VE MUSTAFA ÇÖKEL’LERİN ANNESİ, HACI MÜRŞİDE ÇÖKEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BULUTOĞLU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 
——————————
YUKARI TAŞPINAR MAHALLESİNDEN HACI NUMANOĞULLARINDAN MERHUM MUSTAFA ÖZTÜRK’ÜN OĞLU, MERHUM DAVUT VE MAHİR ÖZTÜRK’LERİN KARDEŞİ, DURSUN VE CENGİZ ÖZTÜRK’ÜN BABASI, BEYTULLAH, SEYFULLAH, FEYZULLAH, FARUK, MUSTAFA, HASAN VE DAVUT ÖZTÜRK’LERİN AMCALARI, CEMİL ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 
—————————-
MERHUM HALİL OĞLU SEÇİM, SELÇUK VE AYHAN AKGÜL’LERİN BABASI, HELİM, İSMAİL, MUSA, ALİ OSMAN VE MEHMET AKGÜL’LERİN KARDEŞİ, GAZİ KERİM AKGÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN CUMHURİYET MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.