ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
21.04.2020
Geri
2020-04-21

KARAMUSTAFALI MAHALLESİ KIRMIZIER MEVKİİNDEN BAHİTTİN KARABAŞ VE ADNAN KARABAŞ’LARIN BABASI, SÜLEYMAN KARABAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KARAMUSTAFALI GÜLLÜPINAR AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------
BEYLERCE MAHALLESİ HALİS PAŞA MEVKİİNDEN MERHUM MEHMET ALİ KÖSE’NİN OĞLU, MUSTAFA VE HASAN KÖSE’LERİN BABASI OSMAN KÖSE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA BEYLERCE MAHALLESİ HALİS PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------
MEHMET YİĞİT’İN OĞLU, MERHUM AHMET YİĞİT, ALİ VE RECEP YİĞİT’LERİN YEĞENİ, ÖĞRETMEN AYHAN VE İSA YİĞİT’LERİN KARDEŞİ MUSTAF YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KİRAZLIK ÇAY MAHALALLESİ ÇETİN SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE SAAT 10:00 ALINARAK KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KARAMUSTAFALI MAHALLESİ GÜLLÜ PINAR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------
ÇALTI MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET DEĞİRMENCİ’NİN OĞLU, ALPER, FURKAN DEĞİRMENCİL’LERİN VE SERAP TORUN’UN BABASI, EYÜP TORUN’UN KAYINBABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN RECEP DEĞİRMENCİ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇALTI MAHALLESİ MEZ -------------------------------------------------------
ŞEYHGÜVEN MAHALLESİNDEN ARDUŞLU ÖMER ÜN’ÜN GELİNİ, MERHUM İBRAHİM ÜN’ÜN GELİNİ, MERHUM İBRAHİM ÜN’ÜN EŞİ, HASAN, İSMAİL VE MEHMET ÜN’LERİN ANNESİ, EMİNE ÜN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEYGÜVEN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.