ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
PROJE AÇIKLAMASI

KAPALI YÜZME HAVUZU

Çarşamba'mıza Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu kazandırıyoruz. Kapalı Yüzme Havuzu ile ilçemize ve gençlerimize yeni sosyal alanlar kazandıracak, spor yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemiş olacağız.

ULUSLARARASI SU SPORLARI TESİSİ

Olimpik standartlarda ülkemizin ilk Durgunsu Kano Yarış Parkuru olma özelliğine sahip olan Çarşamba Uluslararası Su Sporları Tesisi’nin çalışmalarını sürdürüyoruz.

TRAP-SKEET ATICILIK POLİGONU

Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek “Trap-Skeet Atıcılık Poligonu”nun çalışmalarında sona yaklaştık. 43 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Trap-Skeet Atıcılık Poligonu, sadece Çarşamba’mıza değil, bölgeye hitap edecek bir konsepte olacak.

KAYKAY VE PATEN PARKURU

Gençlerimizin sosyal faaliyetlerini desteklemek ve ilçemize farklı spor alanları kazandırmak amacıyla oluşturduğumuz Kaykay ve Paten Parkuru’muzu tamamladık.

HALI SAHALAR

Ali Fuat Başgil, Umut, Cumhuriyet, Üçköprü ve Şenyurt Mahallelerimizde halı sahalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine açtık. Çarşamba’ya yeni spor alanları kazandırarak ilçemizde sporu ve sporcuyu desteklemeyi sürdürüyoruz.

BEYZBOL, SOFTBOL ve RAGBİ SAHASI

Beyzbol, Softbol ve Ragbi Sahası çalışmalarımızı tamamladık. Sadece Çarşamba’da değil Türkiye’de de farklı spor dallarının gelişmesine katkı sunacak ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapma fırsatı yakalayacağız.